GRZYBOWO

Grzybowo to miejscowść nadmorska, leżąca w bliskim sąsiedztwie Kołobrzegu. Mała miejscowość leżąca w nadmorskim pasie jest jedną z najpopularniejszych w okolicy – słynie bowiem z napiękniejszych plaż, z czystym, drobnym piaskiem. Grzybowo posiada status gminy i jest niezwykle rozwinięte turystycznie. Posiada wystarczające zaplecze hotelowo-gastronomiczne. Znajdują się tam liczne pensjonaty, hotele, campingi, pola namiotowe, ośrodki wczasowe, a także gospodarstwa agroturystyczne. Z roku na rok powstaje coraz więcej inwestycji o charakterze turystycznym.

Latem tłumnie odwiedzający Grzybowo turyści mogą korzystać nie tylko z dogodności przyrody i bliskiego sąsiedztwa morza. Czeka na nich bowiem wiele interesujących atrakcji: ścieżki zdrowia, ośrodki jazdy konnej, wypożyczalnie sprzętu sportowego, baseny i wiele innych. Duża część gminy objęta jest strefą ochrony uzdrowiskowej. Nie istnieje tu przemysł ciężki, dzięki czemu jest tam czysta gleba, czysta woda i czyste powietrze.

POZNAJ GRZYBOWO

 • g4
  Plaża w Grzybowie
  Plaża w Grzybowie
 • g3
  Plaża w Grzybowie
  Plaża w Grzybowie
 • g2
  Taras widokowy w Grzybowie
  Taras widokowy w Grzybowie
 • g1
  Taras widokowy w Grzybowie
  Taras widokowy w Grzybowie

MOC ATRAKCJI WSPANIAŁA PLAŻA IDEALNE MIEJSCE NA WYPOCZYNEK

OPINIE

avatar052
- Rafał Jabłoński Dobra relacja cena do jakości. Bardzo przestronne pokoje.
avatar054
- Adam Gadziński Lokalizacja poza centrum pozwala cieszyć się ciszą i spokojem, a także otaczającą przyrodą; zaleta jest bliskość szlaków pieszych i rowerowych a także bliskość plaży
avatar028
- Joanna Janczewska Polecam ten obiekt dla osób które uwielbiają ciszę i spokój. Od centrum Kołobrzegu zaledwie pięć minut jazdy, do morza spacerkiem w kilka minut.

INFORMACJE